foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

Kalendarz wydarzeń

18Tuż po odprawionej uroczystej Eucharystii, tradycyjnie już w święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, ulicami Garwolina przeszła procesja. Zgodnie z tradycją, procesja zatrzymywała się przy przygotowanych przez mieszkańców miasta ołtarzach, aby proklamować Ewangelię o tajemnicy Eucharystii.

Zachęcamy do oejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

105512 maja br. w naszej parafii odbyła się I Komunia Święta. Ten dzień przepełniony był wielką radością. Serdeczne podziękowania dla wszystich, którzy przyczynili się do organizacji tego jakże ważnego dla naszych młodych parafian wydarzenia.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć.

Czytaj więcej...

kongres trzezwosciW Siedlcach zakończył się dwudniowy Kongres Trzeźwości Diecezji Siedleckiej, w którym wzięło udział 20 osób z Apostolstwa Trzeźwości działającego przy naszej parafii. Przez dwa dni duchowni i świeccy dyskutowali o problemie alkoholizmu i zastanawiali się jak z nim walczyć.

Czytaj więcej...

49Brytyjskie, amerykańskie i szkockie utwory zabrzmiały obok polskich w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. 21 kwietnia odbył się koncert chóralny, podczas którego wystąpił University of Aberdeen Chamber Choir oraz lokalne zespoły.

Czytaj więcej...

Dziękujemy za współpracę:

cukiernia kowalscy Drukarnia AMK Reklamix