foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

Kalendarz wydarzeń

N Pn Wt Śr Cz Pt So
1
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
18
20
22
23
25
26
27
28

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2018/2019

MSZA ŚWIĘTA - 03 WRZEŚNIA - GODZ.8.00

 *********************************************************************************************************************************

W niedzielę 23 września na mszy św. o godz. 11.30 rozpoczęcie przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkie dzieci przychodzą wraz z rodzicami i przynoszą deklaracje, które wcześniej otrzymały w szkole.

Wypełniona i podpisana deklaracja przez rodziców jest jest świadectwem tego, że rodzice zapoznali się z wymaganiami, jakie Kościół i parafia stawia dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodzicom oraz,że są gotowi je zrealizować.

 

********************************************************************************************************************************

 

W niedzielę 30 września br. na mszy św. o godz. 11.30 pobłogosławienie różańców dla dzieci klas trzecich. Różańce do kościoła przynoszą rodzice, aby po uroczystym pobłogosławieniu wręczyć je swoim dzieciom.

Pierwsze nabożeństwo różańcowe 1 października o godz.17.15

*********************************************************************************************************************************

W niedzielę 28 października po mszy św. sprawowanej o godz. 11.30 spotkanie rodziców dzieci klas trzecich

w sali pod kaplicą Bożego Miłosierdzia.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

W niedzielę 25 listopada, na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie i wręczenie modlitewników dzieciom przygotowującym się do I Komunii św . Po Mszy św. katecheza dla rodziców.
 
 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 

W niedzielę 2 grudnia po mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

***********************************************************************************************************************************

                                                         ROK 2019     

 

W niedzielę 06 stycznia  spotykamy się na mszy św. o godz. 11.30, po mszy św. wyruszamy z Orszakiem Trzech Króli do Kolegiaty. 

 ****************************************************************************************************

 W niedzielę 24.02.19. na mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie świec dla dzieci klas III. Po mszy św. katecheza dla rodziców.

Dziękujemy za współpracę:

cukiernia kowalscy Drukarnia AMK Reklamix