foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

Kalendarz wydarzeń

N Pn Wt Śr Cz Pt So
1
2
4
5
7
9
11
12
13
14
18
20
21
23
24
26
27
28
30

DSC 050315 kwietnia Biskup Piotr Sawczuk, podczas wizytacji kanonicznej w naszej parafii, udzielił sakramentu bierzmowania 83 młodym ludziom. Młodzież przygotowywała się do przyjęcia Ducha Świętego poprzez uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach, które organizowaliśmy wciągu ostatnich miesięcy.

Formacja odbywała się w małych grupach. Dzięki pomocy animatorów, młodzi mogli skonfrontować się z treściami dotyczącymi życia duchowego. Słuchali o tym, jak doświadczyć Bożej miłości, o grzechu i jego destrukcyjnym działaniu, o budowaniu relacji z rodzicami oraz o tym, czym jest i jak powinna wyglądać dobra modlitwa.

Kandydaci do bierzmowania mieli możliwość uczestniczenia w organizowanych regularnie Wieczorach Chwały. Modlitwa uwielbienia jest wspaniałą okazją do otwarcia swego serce i woli na moc i działanie Jezusa w swoim życiu. Podczas tych wieczorów zostali zaproszeni do różnorakiej modlitwy, m.in. do wołania do Ducha Świętego, adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy uwielbienia. W programie były też konferencje, głoszone przez zaproszonych kapłanów.

Módlmy się za naszą młodzież, aby nie przestała otwierać się na dary Ducha Świętego, które w „pełnym pakiecie” otrzymała podczas bierzmowania!

Dziękujemy za współpracę:

cukiernia kowalscy Drukarnia AMK Reklamix